דף הבית / כללי / איך להיפרד מהטלוויזיה לשעתיים? בקלות!
ספר ילדים - כוחות אמיתיים

איך להיפרד מהטלוויזיה לשעתיים? בקלות!

מי גיבור העל שלך?

אין אחד מאיתנו שלא היה גיבור על בתור ילד, כל אחד והגיבור שהוא בחר לעצמו, כל אחד והחלומות שלו..

שמנו על עצמנו מטפחת היא הייתה גלימת הגיבורי על שלנו הושטנו ידיים לצדדים והתחלנו לרוץ, קפצנו מהספה לרצפה, נכנסנו לדמות ולא נתנו לאף אחד לקחת לנו את זה, להפריע לנו לדמיון, או להגיד לנו שאין דבר כזה גיבורי על אמיתיים, לאט לאט גדלנו, התבגרנו והבנו לבד שגיבורי על יש רק באגדות, אבל יש לנו את הכישרונות שלנו שהם היכולות שלנו הם הכוחות המיוחדים שהם רק שלנו, וזה מה שבעצם הופך אותנו לגיבורי על אמיתיים, לגיבורים עם כישרונות מיוחדים וייחודיים רק לנו.

תחפושת גיבור על

אז לפני הכל ולפני שהתחלנו, פתחנו את ארגז התחפושות שלנו וכל אחד לבש לו את הגיבור על שלו, את זה שהכי דיבר אליו ומתחבר לו, זה שהוא מרגיש בה הכי חזק, מיוחד, שונה, דומה, אחר, התחפושות שמבדילה אותו מאחיו, מהחבר, התחפושת שמבליטה לו את מי שהוא, כי כזה הוא וכזה אני אוהבת אותו 🙂

כוחות אמיתיים - ספר קריאה לילדים
גיבור העל הפרטי שלי

כוחות אמיתיים

וכך בספר של עודד פשטצקי, ספר מומלץ באמת למגוון גילאים, הוא מספר לילדים על הגיבורי על שהם… הוא מעודד את הילדים למצוא את הגיבור העל שבו, את הכשרון שלו, את הייחודיות שלו… לא לדמיין משהו שהוא לא בר השגה, אלא למצוא דברים אמיתיים שמייחדים אותם במה שהם.

בנוסף מצורפים לספר איורים של מיכל אביב, איורים כל כך אותנטיים ומקסימים שמוסיפים עניין וסקרנות לספר ולתוכנו…

ספר קריאה לילדים

אז כמה פעמים אנחנו מחפשים ספר שיעניין אותם? שיהיה ספר עם תוכן וערך, שיהיה בו עניין וירתק, שיהיה לו ערך מוסף וידבר אליהם וגם אלינו..

כוחות אמיתיים הוא מהספרים האלה בדיוק!! ספר לקריאה לילדים שירתק אותם, יסביר להם במילים שלהם כמה הם, הילדים שלנו, מיוחדים וייחודיים.. ובכל אחד יש את הכוח על שלו והכישרון המיוחד ששייך רק לו..

עודד פשטצקי מספר: "הספר מדבר על תקופה בחיי שבה הייתי בטוח שיש לי כוח על והייתי נחוש לגלות מהו אותו כוח בו בורכתי. לאורך הספר אני מנסה לקרוא מחשבות, להזיז חפצים בכוח המחשבה, לראות דרך קירות, לעוף, לרוץ מהר יותר מהרוח ועוד כהנה וכהנה ניסיונות. בסופו של דבר אני מגלה שכוחות העל לא קיימים רק בי אלא בכל הילדים בעולם ושמה שרואים בסרטים, לא מתיישב עם המשמעות האמיתית של כוח על,  דהיינו שכוח העל האמיתי הוא מה שהופך אותנו למי שאנחנו. מפה לשם אני מגלה שהיכולת שלי לכתוב סיפורים, שמעולם לא התייחסתי אליה ברצינות, היא כוח על של ממש כי זו יכולת שאין לכל אחד והיא בין היתר הופכת אותי למי שאני."

את הספר ניתן לרכוש בדרכים הבאות:

הוצאה לאור גוונים

סטימצקי

 או אצל עודד בעצמו בדף כוחות אמיתיים

 

 

 

 

אולי יעניין אתכם לקרוא...

מה את הולכת ללבוש בקיץ הקרוב?

מחדשת קולקציית קיץ לחג הפסח עם בואו של האביב וכניסת קולקציות חדשות לחנויות, אני מתחילה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *