דף הבית / כללי / טריקים להורות – מה שלא מספרים לנו ואנחנו חייבות לדעת

טריקים להורות – מה שלא מספרים לנו ואנחנו חייבות לדעת

המגע הספונטני הזה והכל כך טבעי פשוט כייפי

אם יש משהו שהכי חשוב לי זה כמובן הילדים שלי…
לא חושבת שיש מישהו שלא יסכים איתי.  הילדים שלנו הם כל עולמנו, אני אישית דואגת לומר להם המון כמה אני אוהבת אותם, כמה הם ממלאים את חיי, כמובן אני גם דואגת להראות להם, אני אוהבת מגע, כל הזמן אני מנשקת ומחבקת אותם…
אפילו כשאנחנו בנסיעה ואני נעצרת ברמזור אני מעבירה יד אחורה ומלטפת אותם, אני יודעת ורואה כמה זה כייף להם, ובטח ובטח זה כייף לי, המגע הספונטני הזה והכל כך טבעי פשוט כייפי. גם בגן ובביה"ס ובמסגרות המשלימות (קייטנה, צהרון) הצוות אומר לי שמורן פתאום ניגש נותן להם חיבוק, פתאום מלטף, אני שמחה לשמוע שזה עבר אליהם, הצורך להרגיש מגע ולהראות אהבה…

מה יקרה לכם כשתלטפו את ילדיכם

הוא ילך ויחבק אחרים כי כך נוהגים אצלנו בבית, ילדים מחקים את ההתנהגות שלנו…

 

חשיבות המגע

מאז שחר האנושות המגע הוא דבר חשוב ביותר. כבר שנים ידוע במדע שמגע עושה פלאים, תורם לירידת לחץ דם ולהתפתחות תקינה. ידוע שחסך במגע יכול להזיק ואף לגרום לתחלואות הנפש והגוף.
אז אני עם מגע לא משחקת! יש מגע שהוא נעים וממכר ויש מגע שיכול לעצבן ולהטריף (לדוג׳ התוויות הענקיות בבגדים שיכולים להרוג פילים לפעמים).

כשבמדובר במגע ביקרים לי מכל אני בוחרת… ומה שזה לא יהיה, זה צריך להיות נעים, נטול בקטריות למיניהם וכמה שיותר ידידותי לעור של הקטנטנים שלנו ולנו!

ואם כבר מגע ובגדים בואו נדבר על אבקות וג׳ל הכביסה לתינוקות שיש היום בשוק…

המותג אריאל נכנס לשוק התינוקות בישראל, ומשיק לראשונה את אריאל בייבי, מותג הכביסה הראשון שקיבל אישור דרמטולוגי של   Skin Health Alliance,  ארגון בריאות העור המוביל בעולם.

עורם העדין של תינוקות הוא האיבר הראשון שבא במגע עם העולם. לכן, יש לגונן גם על הגרביים, הבגדים והשמיכות המגוננים על התינוקות שלנו. ההורים היום דואגים שבגדי התינוקות שלהם יהיו נקיים, אבל גם עדינים ורכים במגע עם העור העדין של התינוק.

 

אריאל בייבי

 

אריאל בייבי

אריאל בייבי הוא כעת מוצר הכביסה הראשון בישראל שקיבל אישור דרמטולוגי של ה- Skin Health Alliance (SHA), ארגון בריאות העור המוביל בעולם.

המוצר החדש יעלה למדף בחודש יולי 2017, בכל רשתות השיווק, בגודל 2.275 ליטר. צפי מחיר ממוצע לצרכן: 29.0 ₪.

 

אולי יעניין אתכם לקרוא...

מה את הולכת ללבוש בקיץ הקרוב?

מחדשת קולקציית קיץ לחג הפסח עם בואו של האביב וכניסת קולקציות חדשות לחנויות, אני מתחילה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *