דף הבית / צרכנות / כיף לעשות עסקים עם אדם שמבין באסתטיקה
שטיפת פה- ליסטרין

כיף לעשות עסקים עם אדם שמבין באסתטיקה

לרוב, אני נוסעת לפגישות עבודה ברכב, יש לי מין מזל כזה ואני מסתדרת מצוין עם חניה. גם בתל-אביב. לעיתים רחוקות יוצא לי להצטרף לנסיעה עם עוד מישהו, ואז אני ממש מקווה שזה יהיה אדם שאפשר לדבר איתו במשך הנסיעה ולא לשתוק, או לשמוע כל הזמן חדשות ברדיו.

עסקים עושים עם כל החושים

השבוע נסעתי לפגישה בצפון, והצטרף אלי היועץ המשפטי של אחת הרשתות שאנחנו עובדים איתן. קבענו שאני אוספת אותו ליד המשרדים שלנו, וכך היה. כשיצאתי מהחניון, ראיתי גבר מרשים, מבוגר ממני אולי בשלוש או ארבע שנים, לבוש בחליפה שעלתה בטח המון כסף. הוא נופף לי בידו ועצרתי "זריז" כדי שהוא יעלה לרכב.
כמובן שהתחלנו ב"שלום" – "שלום", מנומס ויצאנו לדרך. התברר שהוא איש שיחה מאוד נעים, והתחלנו לדבר על נושא הפגישה. כשיצאנו מהעיר, סגרתי את החלונות והדלקתי מזגן. לא חלף זמן רב והרגשתי שמשהו לא בסדר. בהתחלה חשבתי שהבעיה היא במזגן, אבל די מהר הבנתי שזה ריח הפה שלו…
לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. מילא אני סובלת, אבל אנחנו נוסעים לפגישה חשובה לקראת חתימה על חוזה ענק, רק חסר לי שמולו תשב עורכת-הדין של הלקוח ותצטרך לנשום את זה.

טיפול מהיר וצמצום נזקים

נזכרתי שבדרך יש מרכז מסחרי גדול. המצאתי תירוץ שנפל לי מייק-אפ על החולצה, ואמרתי לו שאני קופצת שנייה לבית המרקחת ושיחכה לי ברכב. קניתי מגבונים, מברשת שיניים, משחת שיניים של אקווה-פרש, כמו שאני קונה בבית, ומי פה של ליסטרין, כי זכרתי שזה מה שטל, בעלי, מחזיק ליד הכיור באמבטיה.

עכשיו, איך אני "מוכרת" לעורך-הדין המחויט שגם הוא צריך?

נכנסת לרכב, מניחה את השקית לידי חצי פתוחה כדי שהוא יוכל לראות מה יש שם ואולי הוא יבין את הרמז.
לא עבד!
אני יוצאת מהחניה ולאחר רבע של של נסיעה אני מחליטה שאין ברירה, אני אעצור בתחנת הדלק הקרובה לשתות משהו, ואחרי שנשתה קפה אני אשתמש בליסטרין, ואציע לו גם.

איך אומרים – "יותר מזל משכל?" – עוד לפני שאמרתי מילה, הוא אמר שהוא קצת רעב והוא ישמח לכריך וקפה. יש!!!

הוא הזמין כריך טונה וקפה גדול, שילם על שנינו ואמר לי בשקט – "אפשר אולי להשתמש בליסטרין שלך? יש לי ריח של טונה". ניגשתי לרכב, נתתי לו את המברשת, את ה"אקווה-פרש" ואת הליסטרין. וחיכיתי ברכב בתחושת ניצחון.

קסמים קטנים שעושים את ההבדל

אני לא יודעת אם זו הייתה משחת  השיניים של אקווה-פרש, או הליסטרין, (או האישיות המקסימה שלי…), אבל זו הייתה אחת הפגישות המוצלחות שלנו. ישבנו בחדר הדיונים, אנחנו בצד אחד, הלקוח ועורכת-הדין שלו מצידו השני של שולחן צר וארוך, וזה כל מה שהיה צריך. החוזה נחתם.
אני לא רוצה לחשוב אפילו מה היה קורה אילו…

 

משחות שיניים, שטיפת מי פה Listerine Advanced White

שטיפת מי פה Listerine Advanced White

טכנולוגיית הלבנה חדשנית המסירה את הכתמים בשיניים, ויוצרת שכבת הגנה שמונעת מהכתמים לחזור. בתוך שבועיים, השיניים יהיו לבנות יותר.

משחות שיניים

אקווה פרש COMPLETE CARE

משחת שיניים המספקת הגנה מקיפה ל-24 שעות מפני חומצות שנוצרו מסוכרים שהתפרקו בפה, נלחמת ברובד החיידקים ומסירה כתמים.

אולי יעניין אתכם לקרוא...

טיול שבת

טיול משפחתי בשבת ממש מתחת לבית

טיול פריחה בשבת ממש מתחת לבית לא תמיד בא לי לטייל בשבת ולצאת למסע מעייף, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *