דף הבית / אמהות / יש לי חולשה לרקדנים – LifeDance
חוג ריקוד לנשים

יש לי חולשה לרקדנים – LifeDance

מחפשת חוג ריקוד

מאז ומתמיד אהבתי לרקוד… להזיז את הגוף, להיכנס לקצב, להרגיש את האנרגיה, זה ממכר, זה מדבק וזה כייף לא נורמלי!

כמו כל ילדה ממוצעת התחלתי בגיל 4 בבלט הקלאסי, בגיל ההתבגרות עברתי לג'אז שמאוד התחברתי לסגנון ולקצב שלו, עם הזמן, הגיל והגיוס לצבא זנחתי את הכל… אך זה תמיד היה שם, תמיד זה נשאר בליבי, הרצון והצורך לרקוד, אי אפשר להסביר במילים את האנרגיות שאתה מקבל מלהדליק מוזיקה קצבית ולהתמסר לתנועות.

היו תקופות שחיפשתי חוג ריקוד שיתאים לי, בחנתי חוגי ריקוד למיניהם אבל זה לא היה ממש מה שרציתי… רציתי את חוג הג'ז הזה שזכרתי מהתיכון… כמובן שלרקוד עם נערות בביה"ס זה לא היה בא בחשבון…

רציתי לרקוד! להנות ממוזיקה טובה ולהוציא אנרגיות להרגיש את הוויבים באוויר לתת עצמי את הזמן שהוא שלי… הזמן של מירית! לא אמא של… לא אשה של… אלא אני! חוג ריקוד לנשים לא בא על חשבון קריירה, או זמן משפחה, שילוב קריירה עם הורות וכיף (או הנאה), יכול להיות לרוב מתיש ושוחק, ואם לא נמצא את הזמן שלנו, למה שאנחנו רוצות מהר מאוד ניכנס ללופ שלוקח מאיתנו אנרגיות ושאנחנו לא מוצאות את המקום והזמן שלנו למלא מצברים. 

 

יש הרבה סוגי ספורט ולא לכל אנחנו מתחברות, יש מי שאוהבת ריצות ויש כמוני שאוהבות לרקוד, כל ספורט דורש זמן, והתמדה והכי חשוב את האהבה שלנו, משהו שנעשה מתוך אהבה ויביא לנו סיפוק ותוצאות, אם זה משהו שאנחנו מצליחים להתחבר לסגנון, אנחנו תמיד נמצא את הזמן שאין לנו ונתמיד, לכן חשוב למצוא את מה שהכי מתחבר לנו.

 שיעור ריקוד לנשים

לרקוד את החיים

אז השבוע פגשתי את שירה רובינס מפתחת את שיטת LifeDance במילים שלנו הייתי קוראת לזה ריקוד החיים… שירה רובינס היא בחורה עם הכי הרבה אנרגיות שפגשתי לאחרונה… ואין ספק זה מדבק…  תרקדו את החיים כאילו אין מחר, תרקדו כאילו אף אחד לא מסתכל, תאהבו, תחייכו, תשמחו זה מדבק וממלא בכוחות מחודשים..

אי אפשר שלא להתמכר  ל- LifeDance, המחברת בין ריקוד ל- Fitness, השיטה כוללת מגוון רחב של סגנונות ריקוד מכל רחבי העולם, ללא צורך בניסיון או בידע מוקדם, המחטבים את הגוף ומובילים לירידה במשקל. ברוכים הבאים למסע של ריקוד סוחף ואנרגטי שכולו הנאה, שחרור, שמחה ונשיות, מתוך חיבור עמוק לגוף, לרגש ולמודעות. השיטה מחברת בין גוף לנפש, כשאתה שלם מבפנים זה מקרין החוצה ותהיה שלם גם עם החיצון שלך, השיטה מתבססת על העצמה, על עוצמה, על ריקוד וחיבור בין גוף לנפש, השיטה לוקחת את כל מה שקיים בריקוד ואת כל סגנונות הריקוד בין אם סלסלה, פלמנקו, ריקוד חופשי ועוד… ומאחדת הכל תוך כדי הכנסת ביטויים מעצימים שמופנים כלפי כל אחת ואחת.

שיטת LifeDance

"שיטת LifeDance משנה את התפיסה שפיטנס – עולם החיטוב והעיצוב, שם דגש על הקלוריות וההיקפים. בשיטה זו, העיצוב מתייחס לאורגניזם כדבר שלם – לגוף, לרגשות ולמחשבות שלנו כנשים, עם דגש חזק על בריאות הגוף והתייחסות למבנה האנטומי והפיזיולוגי של האישה", אומרת שירה רובינס.

שירה רובינס

מייסדת השיטה היא שירה רובינס עברה משבר לפני 8 שנים ומתוך אותו הכאב היא קמה וצמחה, היא החליטה לעמוד על שתי רגליים ולא לתת לעצמה ליפול, שירה החליטה שהיא מעבירה את העוצמות לכל אותן נשים בכלל ובפרט אלו הנחבאות לכלים, אלו שעברו משברים, אלו שחסרות בטחון היא מנחילה מאז ועד היום בעזרת 37 זכייניות אשר עברו קורס הדרכה בניהולה ובהנחייתה, ולאחריו מעבירות הלאה את רזי השיטה ב-68 סניפים הפרוסים בכל רחבי הארץ.

 

חוג הריקוד שלי

אז אני מצאתי את חוג הריקוד שלי! את המקום שלי שנוח לי בו וכייף לי איתו, המקום שלי לרקוד ולהשתחרר, המקום שממלא לי מצברים עד השיעור הבא לפחות,

מקום לרקוד עם עוד נשים ולהרגיש נוח עם עצמי ועם מי שאיתי, לצחוק, להתעצם ולהעצים.

בואו לשיעור ניסיון ותראו שתתאהבו..

אז מי מצטרפת אליי?

פרטי האתר-  http://www.lifedance.co.il/

פרטי הפייסבוק-  https://www.facebook.com/LifeDance.Shira/?fref=ts

חוג ריקוד

אולי יעניין אתכם לקרוא...

מה את הולכת ללבוש בקיץ הקרוב?

מחדשת קולקציית קיץ לחג הפסח עם בואו של האביב וכניסת קולקציות חדשות לחנויות, אני מתחילה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *