דף הבית / פנאי ובילויים / מרכז מהותי – פעילות מעצימה לילד שלכם
מהותי - פעילות מעצימה לילד שלכם

מרכז מהותי – פעילות מעצימה לילד שלכם

‏ככל שהילדים שלנו גדלים ככה חשוב לנו להעביר להם מסר איך להיות ייחודיים ומיוחדים איך לא להיות הנגרר אלא הגורר. ‏
כבר אמרו חכמינו שעדיף להיות זנב לאריות מאשר ראש לשועלים..
‏צריך ללמד את הילדים מתי להיות חלק מחברה לדוגמא במסגרת כיתתית או בחוג מסויים, ומתי הילד צריך להוציא את הייחודיות שבו, מתי הוא צריך לבטא את האני שלו.
מרכז מהותי מביא בדיוק את המקום הזה של הייחודיות של הילד. המקום המיוחד עם ערך מוסף עם חוויה אישית להציף דברים, להגיד בדיוק איפה אני מיוחד. ואיפה אני כמו כולם. להבחין ולהגיד מתי אני גאה בעצמי, על מה אני גאה בסביבה שלי, מתי אני ייחודי ומתי אני כמו הרוב, ושזה לא רע להיות כמו הרוב כי ככה אני יכול להשוות את עצמי לרוב ולקבל השראה ממי שלצידי ולראות איך אני מתקדם קדימה..
במהותי אתה מציף גם את המטרות שלך, מציב רף לאן אני רוצה להגיע.
במהותי הילד משקף לעצמו איזה פעילויות אהובות עליו, מה מאפיין אותו, הילד מדבר על מה הוא מודה בחייו, מהותי מביא ערך רב ולא יסולה בפז לילד בעצם ההצפה והמיפוי של הדברים. מעלה את הרגשות של הילד, נותן לילד אפשרות לדבר על הכל, על הרגשות שלו החיוביים והשליליים על רצונותיו ומטרותיו על כמה הוא מרגיש שווה ובעצם כך להכיר עצמו טוב יותר.
אני התחברתי עם הרעיון שעומד מאחורי מהותי כי זה נוגע בי, בילדה שבי, מהותי נותנים כלים ולגיטימציה לילד להרגיש, להבין, להתרגש, ללמוד ולהביע.

כל אחד והכדור שמתאים לו- מהותי
כל אחד והכדור שמתאים לו- מהותי

 

מעגליות במהותי
מעגליות במהותי

 

מרכז מהותי החדש

מרכז פעילות חוויתי המאפשר חשיפה לערכים באמצעות משחק והפעלה תוך הנאה וכיף, עבר שיפוץ גדול במהלך החודשים האחרונים ומשיק בימים אלה מגוון פעילויות חדשות, חוויתיות ומעצימות לילדים והורים. פעילויות ותכני המרכז עברו חידוש ורענון – כך שגם מי שביקר במקום ונהנה בעבר יוכל ליהנות מפעילות מחודשת ומסקרנת.

הסיור החדש והמרכזי של מהותי– הסיור החדש במהותי, מזמין את כל המשתתפים, הורים וילדים, לצאת למסע היכרות עצמית המעורר מחשבה על איך כל אחד מאתנו יכול להשפיע על סביבתו . הסיור כולל תחנות אינטראקטיביות כשבכל אחת מהן הפעלה מרתקת. התחנות יוצרות יחד מסלול מעגלי שמגרה את הדמיון והיצירתיות, המחשבה והסקרנות, ומאפשר לכל אחד להרגיש שהוא יחיד ומיוחד. תוכן הפעילות מותאם מגיל 8, עם זאת תותר כניסה לגילאי 6 ומעלה. משך זמן הסיור: כשעה ורבע.

מה אנחנו בוחרים לראות
מה אנחנו בוחרים לראות
חדר הטאבלטים והאינטראקטיב
חדר הטאבלטים והאינטראקטיב

 "כוכב הסרט הוא אני"- הפעילות מתאימה להורה וילד, יחד יוצרים כרזת קולנוע אישית בכיכובו של הילד, תיהנו מהצצה לעולמו הפנימי ותגלו יחד תכונות, אהבות וחלומות. הפעילות כוללת שימוש באפליקציה מיוחדת, חומרי יצירה, שיח הורה וילד והצגה משותפת של כרזות הסרטים.
הפעילות מומלצת כפעילות משלימה לסיור החדש של מהותי. תוכן הפעילות מותאם מגיל 8, עם זאת תותר כניסה לגילאי 6 ומעלה.  מחיר: 25 ש"ח לילד (מבוגר חינם).

"מסע בארץ האור"- פעילות חווייתית לקטנטנים. הפעילות מבוססת על הספר "מסע בארץ האור" – זהו סיפור של אור וחברו הטוב, קופי הקופיף, היוצאים יחד למסע ארוך בעקבות מפת אוצר מסתורי שמצאו. תוך כדי המסע אור וחברו לומדים להכיר את עצמם, את הייחודיות שלהם ואת היופי בשיתוף פעולה. בסוף הפעילות תתקיים פעילות יצירה בעקבות הסיפור.הפעילות מתאימה לילדים בגילאי 4-6.       מחיר: 25 ש"ח לילד (מבוגר חינם).

לוח ההשראה שלי
לוח ההשראה שלי

 

ההשראה של ירין שלי
ההשראה של ירין שלי

שעות פעילות:

ימי פעילות במרכז מהותי: ימים א-ה, שבתות, חופשות וחגים.

במהלך השבתות בחודש אוגוסט (6.8, 13.8, 20.8, 27.8) בין השעות 9:30-12:30 יתקיים, בנוסף לפעילות הרגילה, הפנינג קיץ במרפסת שלמהותי שיכלול סדנת הולה הופ ויצירת "הכדור המיוחד שלי" בהמשך לקונספט הכדורים שמלווה את הסיור.

כתובת: מרכז מהותי, רח' שאול המלך 21 (ברחבת הקאמרי). הביקור – בתיאום מראש.

מרכז מהותי נגיש לאנשים עם מוגבלות.

התכנים במרכז מוצגים בעברית, אנגלית וערבית.

לפרטים נוספים:  מהותי

 

רוצים לזכות בזוג כרטיסים למרכז מהותי?

עקבו אחר 3 שלבים:

 1. עשו לייק לדף של מהותי- מהותי
 2. עשו לייק לדף של מירית הסקרנית- מירית הסקרנית
 3. כתבו אני בתגובות לפוסט הנ"ל.

בהצלחה!

 

מהותי- כל אחד יחיד ומיוחד
מהותי- כל אחד יחיד ומיוחד

אולי יעניין אתכם לקרוא...

קיץ, נגמרה הקייטנה, משעמם. אולי נקפוץ לנתב"ג?

השבוע האחרון של יולי מסמל את תחילתו האמיתית של "החופש הגדול". מחזורי הקייטות כבר הסתיימו …

15 תגובות

 1. אני

 2. אני

 3. אילנית ויסברגר

  אני

 4. אני

 5. אני

 6. מקום מיוחד מאוד,הבת שלה הוזמנה ליום הולדת אצלכם.
  היה קצר מאוד.
  אני

 7. אני

 8. אני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *