דף הבית / אמהות / "yes עם מי לגדול"

"yes עם מי לגדול"

"yes עם מי לגדול"

 

"yes עם מי לגדול" החל מה- 1.3, חברת yes משיקה מהלך ייעודי לילדי הגן בשיתוף מכון אדלר ובהתאם לתכנית הלימודים בגנים, מותאם לגילאי הגן 3-6. לראשונה בישראל חברת yes בשיתוף פעולה עם מכון אדלר פיתחה את תכני הטלוויזיה במקביל לתוכנית הלימודים בגני הילדים לגיל הרך ובכך חיברה את עולם התוכן בגנים עם עולם הצפייה.

"yes עם מי לגדול" באדיבות yes
"yes עם מי לגדול" באדיבות yes

 

חלוקת הנושאים בספריות הלימודיות:

 • חשבון ומספרים – היכרות ראשונית עם עולם המספרים, למידת מושגי יסוד וחשבון פשוט. לימוד וכתיבת המספרים בדרך חווייתית ומשעשעת לגיל הרך.
 • שפה ואותיות – מגוון תכנים להיכרות ראשונית עם אותיות ה א-ב והקניית יסודות קריאה וכתיבה בדרכים חווייתיות ומהנות.
 • ABC לילדים – תכנים מעשירים ללימוד אנגלית בסיסית לילדי הגיל הרך. היכרות ראשונית עם אותיות ה ABC, מילים ראשונות, חשיפה וטעימה ראשונה באנגלית.
 • ביה"ס להורים אדלר – מגוון הרצאות העשרה והמלצות להורים מבית מכון אדלר, המאפשרות להעשיר את המיומנויות ולחזק את האינטואיציה בחינוך הילדים, תוך מתן כלים מעשיים וחווייתיים להורים. בין התכנים: יחסים בין אחים, גמילה בגיל הרך, כניסה למסגרת חדשה.
 • כישורי חיים – מגוון תכניות העוסקות במיומנויות חברתיות לילדים בתוך המשפחה ובין חברים. יחסים בין אחים, חברים, עזרה הדדית, מילה טובה ועוד מגוון כישורים חברתיים.
 • טבע ובעלי חיים – כמה שעות ביממה ישן הפיל? מיהו בעל החיים המהיר בעולם? מגוון סדרות טבע על עולמם המדהים של בעלי-החיים והשפעתם על חיינו.
 • פינות יצירה – חוויה מהנה ויצירתית לכל המשפחה. נכיר אומנים, נלמד על צבעים וניצור יחד עם מגוון תכניות הדרכה, יצירה, ואומנות.
 • מגלים עולם – מה ההבדל בין מוצק לנוזל? מדוע עף הבלון? כיצד התגלתה יבשת אמריקה? חשיפה ראשונית למושגים בעולם המדע, היסטוריה, גאוגרפיה ועוד מגוון תכנים מעוררי סקרנות.
 • מילים ומנגינות – היכרות ראשונית עם עולם המוסיקה. מקבצי שירים לילדים בשלל נושאים: שירי יום הולדת, שירים לקטנטנים, קלאסיקות ועוד מגוון שירים אהובים ומוכרים לילדים מכל הזמנים.
 • שעת סיפור – סיפורי הילדות הקלאסיים והאהובים מתעוררים לחיים בספרייה עשירה של הצגות: דירה להשכיר, הזחל הרעב, החתול במגפיים, הדייג ודג הזהב ועוד…
 • קופצים רוקדים – הפעלה משותפת להורים ולילדים המשלבת ספורט, ריקוד ומשחק לחיזוק הגוף. מגוון תכניות הפעלה לילדים: יוגה לילדים, שירי הפעלה, התעמלות לגיל הרך ועוד..
"yes עם מי לגדול" באדיבות yes
"yes עם מי לגדול" באדיבות yes
"yes עם מי לגדול" באדיבות yes
"yes עם מי לגדול" באדיבות yes

 

"סוד הגן של תמר": הסדרה "סוד הגן של תמר" מתארת את המתרחש בגן לפני שהילדים מגיעים בבוקר, עוקבת אחר ההכנות של הגננת ושל המורה למוזיקה לקראת הנושא היומי ומציגה את הבעיות והמחשבות של צעצועי הגן המתעוררים לחיים כאשר הילדים לא בסביבה. הסדרה מדמה לילדים הצופים גן, שהוא מצד אחד דומה מאוד לגן שלהם ומצד שני יש בו נגיעות קסומות ומחזקת את הקשר בין המתרחש בגן למתרחש על המסך. תעלה עם השקת המהלך.

"yes עם מי לגדול" באדיבות yes
"yes עם מי לגדול" באדיבות yes

 

בהמשך השנה יעלו:

יורם החכם בארמון חשבון: סדרת המשך ליורם החכם בממלכת המספרים. הפרקים יתמקדו בפעולות חשבון פשוטות: חיבור, חיסור, מספר זוגי ואי זוגי, עשרות, לספור מעל 10, צורות גיאומטריות בסיסיות ועוד. יורם החכם וליבי הולכים לאיבוד בארמון חשבון אחרי שהמכשפה הטילה כישוף על כל הממלכה, כדי להציל את הממלכה עליהם לפתור את חידת הקסם בכל פרק בעזרתה של המלכה ציפי. בהשתתפות: ציפי שביט, דן קייזלר ודקלה הדר.

 

כשאהיה גדול: סדרה דוקומנטרית לקטנטנים. ילדים תמיד רוצים לדעת איפה אבא עובד וכולם יודעים כמה כיף ללכת עם אימא לעבודה. בתוכנית יכירו הצופים את מאחורי הקלעים של המקצועות הכי מעניינים וילמדו איך נראה יום העבודה של ההורים. התכנים מוצגים בגובה העיניים במטרה להכיר לילדים בצורה מלמדת ומסקרנת את עולמם של הגדולים ולהעמיק את הקשר בין הילד להוריו.

 

יורם החכם אביר האותיות: סדרת הרפתקאות לילדי הגן שמטרתה היכרות ראשונית עם אותיות הא-ב. יורם החכם מנסה להתקבל למסדר אבירי האותיות של הממלכה. יחד עם חברתו ליבי הם עוברים מידי פרק מסע להכרת האותיות, קופצים מעל אגם הצלילים, כותבים וקוראים.

מגוון התכנים יתעדכן ויתרענן לאורך כל השנה והתכנים יקוטלגו לפי נושאי לימוד: חשבון ומספרים, שפה ואותיות, ABC לילדים – לימוד השפה האנגלית, "בית ספר להורים מפי מומחי אדלר" – מגוון הרצאות להורים ועוד. כל ספריה נושאית תכיל מספר תכנים רלוונטיים מתוכניות הילדים האהובות והמוכרות, לצד תכניות חדשות והפקות מקור בנושאים השונים. סה"כ יכלול השירות למעלה מאלף תכנים חדשים. בין הסדרות בשירות: יורם החכם בממלכת המספרים, בלי סודות, אנגלית זה איזי, טלטאביז ועוד.

"yes עם מי לגדול" באדיבות yes
"yes עם מי לגדול" באדיבות yes

 

"yes עם מי לגדול":  https://www.youtube.com/watch?v=4AAghtqj1rY&ebc=ANyPxKoOt5AoFtUjCJvseRCr4HUSzCaRZTcYV8RSyuW_n7CFkUSHNQ1JW_F69b8KJfICrE2ITpoEnhSFoTaIB1IgiMffNGt9oA

 

עמוד הפייסבוק של "yes עם מי לגדול": https://www.facebook.com/yesligdol/

 

 

אולי יעניין אתכם לקרוא...

מה את הולכת ללבוש בקיץ הקרוב?

מחדשת קולקציית קיץ לחג הפסח עם בואו של האביב וכניסת קולקציות חדשות לחנויות, אני מתחילה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *